Sprawdź bezpłatnie czy nie
łamiesz prawa!22.03.2013 r. weszła w życie nowelizacja Prawa Telekomunikacyjnego. Zmiany dotyczą m.in. plików "ciasteczek" (cookies)

Polityka prywatności

 1. Odwiedzając naszą witrynę i przeglądając strony serwisu akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności.
 2. Szanując Państwa prawa i przestrzegając Ustawy o ochronie danych osobowych ( z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) zobowiązujemy się do dbania o bezpieczeństwo i zachowania poufności pozyskanych danych osobowych.

 3. Oświadczamy, iż nie przekazujemy osobom trzecim danych użytkowników strony. Nie przechowujemy także danych poufnych.
 4. Zdobyte, podczas realizacji usług, dane są przechowywane z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Tym samym dostęp do nich posiadają tylko i wyłącznie osoby upoważnione.
 5. Strona może przetwarzać uzyskane dane w celach marketingowych, tylko i wyłącznie po akceptacji właściciela danych na tego typu działania.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania informacji reklamowych, po ówczesnej akceptacji (art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).
 7. Zastrzegamy sobie możliwość przekierowania do innych stron www.
 8. Jeżeli korzystasz z naszych usług zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z Tobą drogą emialową bądź telefoniczną w celu przekazania istotnych informacji związanych z korzystaniem z naszych usług.
 9. Nasza strona zastrzega sobie prawo do wykorzystywania ciasteczek, służących identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej witryny, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
 11. Administratorem danych osobowych jest: Urbisoft Tomasz Urbaniak,90-354 Łódź, Kilińskiego 178/2
 12. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z adresu email.

Szybki kontakt


URBISOFT
Tomasz Urbaniak

42 649 86 22
781 806 905

kontakt@urbisoft.pl


 


Cena usługi

Wykonamy wszystko
za Ciebie!


Koszt usługi to
69 zł netto
  (84,87 zł brutto)
 
Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2013